Všude číhá smrt / Jan Bauer

By: Bauer, Jan, 1945- [Autor]Material type: TextTextLanguage: čeština Z cyklu: Rychtář Jakub Protiva a mnich Blasius, 7 partZ cyklu: Rychtář Jakub Protiva a mnich Blasius, 8 partPublisher: Brno : MOBA, 2020Edition: Vydání druhé, v tomto souboru vydání prvníDescription: 382 stran ; 22 cmContent type: text Media type: bez média Carrier type: svazekISBN: 9788024391779Subject(s): 15. století | České královstvíGenre/Form: české romány | historické romány | detektivní romány
Contents:
Dárek pro mistra Kata -- Klášter kostlivců
Summary: Souborné vydání dvou historických detektivek z Čech doby Václava IV., v nichž v úlohách pátračů vystupují rychtář Jakub Protiva a františkánský mnich Blasius. V románu Dárek pro mistra kata se rychtář Jakub Protiva z Protivce pouští po stopě svého dávného nepřítele, loupeživého rytíře Jana Zouly z Ostředka. V příběhu nazvaném Klášter kostlivců zemře násilnou smrtí Protivův bratr Ondřej. Stopa zavede Jakuba k bandě lapků, kterou prý Ondřej připravil o jisté cennosti, a také k nedostavěnému cisterciáckému klášteru, jehož pověst je v okolí poněkud zlověstná.
Tags from this library: No tags from this library for this title.
Star ratings
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Holdings
Item type Current library Collection Call number Status Date due Barcode
Knihy Knihy Oddělení pro dospělé

Oddělení pro dospělé
Telefon: 412 371 854
E-mail: info@mkvdf.cz

Beletrie
beletrie pro dospělé Available 421350173416

Dárek pro mistra Kata -- Klášter kostlivců

Souborné vydání dvou historických detektivek z Čech doby Václava IV., v nichž v úlohách pátračů vystupují rychtář Jakub Protiva a františkánský mnich Blasius. V románu Dárek pro mistra kata se rychtář Jakub Protiva z Protivce pouští po stopě svého dávného nepřítele, loupeživého rytíře Jana Zouly z Ostředka. V příběhu nazvaném Klášter kostlivců zemře násilnou smrtí Protivův bratr Ondřej. Stopa zavede Jakuba k bandě lapků, kterou prý Ondřej připravil o jisté cennosti, a také k nedostavěnému cisterciáckému klášteru, jehož pověst je v okolí poněkud zlověstná.

There are no comments on this title.

to post a comment.

Powered by Koha