Otevřený hrob / Angela Marsonsová ; překlad Tatjana Jandourková

By: Marsons, Angela [aut]Contributor(s): Jandourková, Tatjana, 1949- [01-Překladatel] | Rytířová, Helena, 1951- [Režisér] | Ježková, Jitka, 1978- [Vypravěč-komentátor]Material type: SoundSoundSpoken language: čeština Original language: angličtina Series: Světový bestseller (Euromedia Group)Z cyklu: Případy Kim Stoneové, 4 partPublisher: [Praha] : Témbr, 2022Copyright date: ©2022Description: 1 audiodisk (10 hod., 10 min.) ; 12 cmContent type: mluvené slovo Media type: audio Carrier type: audiodiskUniform titles: Play dead. Česky Subject(s): mluvené slovoGenre/Form: anglické romány | detektivní romány | audioknihy | kompaktní disky Summary: Výzkumné zařízení ve Westerley studuje rozklad lidských těl, jejími rezidenty jsou ti, co i po smrti chtějí posloužit vědě. A právě tady nalezne Kim Stoneová se svým týmem mrtvolu - ale čerstvou, o níž místní badatelé nemají tušení, kde se tam vzala. Po objevení druhé dívky, ponechané napospas smrti, s ústy naplněnými hlínou, je jasné, že Kim a její tým mají co do činění se sériovým vrahem. Ale kolik těl ještě leží někde pohozeno? A kdo bude další? Pak zmizí místní reportérka Tracy Frostová a věci naberou rychlý spád. Kim ale bude muset být rychlejší než si vrahova pokroucená mysl vyžádá další život.
Tags from this library: No tags from this library for this title.
Star ratings
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Holdings
Item type Current library Collection Call number Status Date due Barcode
AV média AV média Oddělení pro dospělé

Oddělení pro dospělé
Telefon: 412 371 854
E-mail: info@mkvdf.cz

beletrie pro dospělé CDA/6019 (Browse shelf(Opens below)) Available 421350182061

Název z disku

Přeloženo z angličtiny

Podle stejnojmenné knihy vydané nakladatelstvím Euromedia Group, a.s. - Knižní klub, 2017

Výzkumné zařízení ve Westerley studuje rozklad lidských těl, jejími rezidenty jsou ti, co i po smrti chtějí posloužit vědě. A právě tady nalezne Kim Stoneová se svým týmem mrtvolu - ale čerstvou, o níž místní badatelé nemají tušení, kde se tam vzala. Po objevení druhé dívky, ponechané napospas smrti, s ústy naplněnými hlínou, je jasné, že Kim a její tým mají co do činění se sériovým vrahem. Ale kolik těl ještě leží někde pohozeno? A kdo bude další?
Pak zmizí místní reportérka Tracy Frostová a věci naberou rychlý spád. Kim ale bude muset být rychlejší než si vrahova pokroucená mysl vyžádá další život.

There are no comments on this title.

to post a comment.

Powered by Koha